אפרת קולברג משווקת "הכנסתי 100,000 שקל בערב אחד!"

עו"ד אברהם ורבר "פי 3 מכירות"

מור שמיר יועצת חינוכית – "כל מי שדיבר איתי קבע בקליניקה"

פסיכוטרפיסטית לאה רבין "63,000 בחודש"

עדי אברהמזון מומחה לטיפול בגמגום "פי 3 מכירות"

זהר ליבוביץ – מומחה למסחר בשוק ההון "נהייה קל למכור 50% יותר סגירות"

מוישי רפאלי, מנכ"ל ובעלים רשת קינדרטויס

"השנה הזו הייתה שנה של מקפצה! בזכות ארזית עברנו ממצב של תקיעות למצב של צמיחה מסחררת עשינו פריצה מאוד חזקה והגענו להישגים מטורפים והתוצאות מוכיחות את עצמן. הגדלנו הכנסות בחנות הדגל ב 50% והוספנו סניף מוסדי."

שרה מאיר, מנכ"ל ובעלים שרה מאיר מיתוג קריאטיבי

"ארזית היא מחוללת פלאים! כתוצאה מהתהליך איתה המכירות קפצו! כל שיטות הניהול וכל גישת המכירות השתנו. היא הורידה לי המון אסימונים שעזרו לי לעשות החלטות אסטרטגיות בעסק לטווח ארוך. היא פשוט עשתה מהפכה ששינתה את כל העסק "

יגאל שפילמן – שותף ובעלים בחברת קאסטומדיה

"עם תהליכים ברורים, שיטות פעולה הדוקות ויעדים מדידים הצלחנו תוך פחות מחצי שנה לעבוד פחות שעות ליהנות יותר מהעבודה ולהכפיל את ההכנסות. בזכות ארזית חווינו את תחושת ההצלחה המהירה, התמכרנו לתחושה ויחד אתה אנחנו מתכננים את היעדים הבאים."

יפתח פפרמן, מנכ"ל אוברלנד

"בעקבות התהליך עם ארזית ראינו שינוי מאד מאד גדול באחוזי הסגירה. הם עלו משמעותית! ארזית חדה וישירה. היא מאד מאד מאד טובה! היא שינתה לנו את כל מערך המכירות והן קפצו בצורה מטורפת. עשינו מהפך מדהים, אסטרטגיה, תזרים, סדר, נהלים – זה עשה קסמים לארגון".

משה גודלי, מנכ"ל גודלי הפקות

"העסק התהפך לטובה! הרווח גדל מאוד, יש יותר לקוחות, יותר פעילות ואנו מאוד מרוצים. יותר קל ונוח לנהל את העסק, יש פחות חיכוכים, יותר עבודה ואנו רואים שינוי גדול. התהליך היה מצויין, הרגשנו שלמדנו הרבה, והתוצאות הן טובות יותר מכפי שציפינו!".

אריאל שלום, סמנכ"ל משה שלום עיצובים

"התהליך עם ארזית יצר יותר סדר ושיפר את התוצאות העסקיות. יש עלייה במכירות וההרגשה הרבה יותר טובה😊 היא מאד מחויבת לתהליך ולהצלחה שלנו, היא מביאה המון אינטליגנציה רגשית, עוזרת לנו לחבר את כל הקצוות של העסק ברמה האנושית, כולל יישוב מחלוקות זה יצר לנו הרבה שקט פנימי!"

דקלה שחר, מנכ"ל ובעלים לייזר קליניק

"זכיתי במנטורית משכמה ומעלה, אני ממליצה בחום ואהבה גדולה, אם לא הערצה. מהרגע הראשון התחלנו בלעשות סדר בחיים ובראש… כל הבעיות נוטרלו או נפתרו, פתרונות מתקדמים ונכונים, נבדקו ויושמו… למדתי לבנות בסיס איתן שעליו יונחו המגדלים העתידיים שלי… ואני יודעת בדיוק מה צריך ואיך להגיע לזה"

מרים אברמס, בעלי מכון יופי אברמס

"שילשתי את ההכנסה בעסק בזכותך. חוויה נפלאה בכל מובן. לא ציפיתי ליהנות מהתהליך כל כך, זו הייתה הפתעה נהדרת. קיבלתי המון תמיכה, גרמת לי להאמין בעצמי ונתת הכוונה מעשית ברורה, הגדרת את הצעדים והיישום שלהם הביא להצלחה של העסק."

חלק מסיפורי ההצלחה שלנו